"Динамо" в екстремальних умовах вийшло в півфінал Кубка України: опубліковано відео

17,7 т.
Динамо Десна

Київське "Динамо" в чвертьфіналі Кубка України в гостях обіграло "Десну". Поєдинок пройшов в екстремальних умовах на засніженому чернігівському стадіоні ім. Гагаріна і завершився із рахунком 2:0.

Столична команда зусиллями Гармаша вже на 7-й хвилині забила гол, який і визначив хід гри. Кияни не форсували поєдинок, проте мали ще кілька хороших моментів збільшити перевагу. У першому таймі футболістам "Десни" вдалося зрівняти рахунок, але Юрій Можаровський зафіксував напад на голкіпера і взяття воріт відмінив.

Читайте: "Справжні герої": воротар "Динамо" зробив патріотичну заяву про захисників Батьківщини

"Десна" (Чернігів) - "Динамо" (Київ) - 0:2

Голи: Гармаш 6, Русин 90+4

"Десна": Махновський - Мостовий, Парцванія, Мельник, Братков, Чорноморець (Кирієнко 85) - Коберідзе, Чепурненко - Олійник (Картушов 69), Арвеладзе (Волков 80) - Філіппов

"Динамо": Бущан - Кендзьора, Пантич, Кадар, Піваріч - Шепелев, Гармаш - Шапаренко (Корзун 90 + 3), Буяльський - Мораес (Русин 84), Мбокані (Бесєдін 66)

Зазначимо, що в паралельному матчі "Шахтар" без проблем обіграв рівненський "Верес". На цю гру "гірники" вийшли в футболках на підтримку українських військових.