Визначились усі півфіналісти Кубку України з футболу

4,4 т.

У четвер, 2 листопада, відбулися заключні поєдинки 1/4 фіналу Кубку України. У четвірку найкращих пробилися "Шахтар", "Ворскла, "Полісся" та "Чорноморець".

У чвертьфінал не змогли вийти чинний володар трофею "Динамо" та віцечемпіон України "Дніпро-1". Завершив виступ і останній представник Першої ліги: сумська "Вікторія" програла з рахунком 0:3 "Шахтарю".

Одеський "Чорноморець" з розгромом пройшов фіналіста Кубку України-2021 луганську "Зорю" (4:1), житомирське "Полісся" після нульової нічиї в основний час у серії пенальті здолало "Олександрію", а "Ворскла" всуху обіграла "Оболонь-Бровар" (3:0).

Зазначимо, що "Полісся", за яке хоче виступати Олександр Усик, вперше гратиме у цій стадії турніру. До цього команда із Житомира двічі зупинялася на стадії 1/8 фіналу.

Поєдинки 1/2 фіналу відбудуться 2024-го. Базова дата – 3 квітня. Фінальний матч заплановано на 15 травня.

Нагадаємо, що "Динамо" було чинним володарем Кубку України. 13 травня 2021 року "біло-сині" у фіналі 30-го розіграшу турніру перемогли луганську "Зорю" і втринадцяте оформили золотий дубль (раніше кияни здобули чемпіонство), а також вдруге у своїй історії зробили требл (плюс перемога в Суперкубку).

У 2022 році Кубок України було перервано на стадії 1/4 фіналу через повномасштабне вторгнення в Україну російських військ.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!