"Вітю, ти г**дон": Бєдняков не стримався після матчу "Шахтаря" у Лізі чемпіонів

98,5 т.
'Вітю, ти г**дон': Бєдняков не стримався після матчу 'Шахтаря' у Лізі чемпіонів

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков різко відреагував на роботу угорського арбітра Віктора Кашшаї у матчі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" — "Шахтар". Зірка "Х-Фактора" та "Орла і решки" не зміг пробачити дику помилку 43-річного рефері у першому таймі.

"Хотів звернутися до одного з моїх фоловерiв. Це угорський хлопець Вітя Кашшаї. Я знаю, він на мене підписаний. Вітю, якщо ти зараз дивишся це відео, знай — ти гандон! Привіт!", — спересердя заявив Бєдняков, перебуваючи на манчестерському стадіоні "Етіхад".

Нагадаємо, що Кашшаї поставив неіснуючий пенальті у ворота української команди. На 24-й хвилині під час атаки перебуваючи у штрафній суперника, Стерлінг спіткнувся і впав на газон. Гравець "Шахтаря" в цей час був на відстані півметра від футболіста "Манчестер Сіті". Однак це не завадило угорському арбітру свиснути і вказати на 11-метрову позначку.

Читайте: Манчестер Сіті — Шахтар: огляд матчу

Зазначимо, що сам матч 4-го туру Ліги чемпіонів завершився з рахунком 6:0 на користь англійців. Хет-трик зробив Габріел Жезус.