Віце-чемпіони світу сенсаційно вилетіли з еліти Ліги націй

29,4 т.

Збірна Хорватії з футболу в заключному турі групового турніру Групи А4 в Лізі націй програла Англії і вилетіла до нижчого дивізіону. Зустріч на легендарному стадіоні "Уемблі" завершилася з рахунком 2:1.

Всі ключові моменти гри відбулися у другому таймі. Незважаючи на те, що гості відкрили рахунок першими, їм не вдалося утримати переможний результат.

З інтервалом в сім хвилин Кейн і Лингард оформили перемогу своєї команди. OBOZREVATEL пропонує читачам подивитися відеоогляд цієї битви.

Читайте: Футболіста київського "Динамо", який не потиснув руку Путіну, нагородили

Англія - ​​Хорватія

Нагадаємо, що неймовірно результативний фінальний поєдинок ЧС-2018 в Москві на "Лужниках" Франція - Хорватія завершився з рахунком 4: 2.

Після матчу хорватські гравці підійшли до офіційних осіб, щоб отримати срібні нагороди мундіалю. Піваріч, отримавши медаль, не став простягати руку главі РФ, але зате з задоволенням обнявся з Еммануелем Макрона.

Раніше Вукоєвич разом з Домагоя Відой на мундіалі записали відео, в якому присвятили Україні перемогу Хорватії над Росією на ЧС-2018.