Фінал ЧС-2018 встановив рекорд XXI століття

20,1 т.

Фінальний матч чемпіонату світу-2018 став найрезультативнішим фінальним поєдинком на мундіалях, які проходили в XXI столітті. Це стало очевидно ще по ходу першого тайму, який завершився з рахунком 2:1 на користь французів.

На 18-й хвилині Манджукич відправив м'яч у власні ворота, на 28-й Перішич зрівняв рахунок - 1:1. А на 38-й хвилині Грізманн реалізував пенальті, який був призначений після перегляду арбітром відеоповтору. На 59-й хвилині Погба встановив рахунок 3:1. На 65-й Мбаппе нокаутував хорватську збірну - 4:1. Проте останнє слово було за "Картатими". Манджукич після "дикої" помилки Льоріса забив, як виявилося, останній гол у цьому матчі - 4:2.

Читайте: Автобус з уболівальниками ЧС-2018 збив мотоцикліста: момент потрапив на відео

Відзначимо, що в попередніх фіналах чемпіонатів світу, проведених в XXI столітті, було забило менше трьох м'ячів (2002 рік: Бразилія - ​​Німеччина - 2:0, 2006 рік: Італія - ​​Франція - 1:1, 2010 рік: Іспанія - Голландія - 1:0, 2014 рік: Німеччина - Аргентина - 1:0).

Як повідомляв OBOZREVATEL , росіяни "зацькували" Путіна за підсумки ЧС-2018 .