Віцечемпіон України встановив історичний антирекорд європейського футболу

7,9 т.

Віцечемпіон України з футболу "Дніпро-1" у грі-відповіді плей-офф Ліги конференцій у додатковий час програв "Спартаку" з Трнави 1:2. Основний час у матчі на стадіоні у словацькому Кошиці завершився з рахунком 1:1.

"Дніпро-1" став першою командою в історії, яка вилетіла з трьох єврокубків поспіль (Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Ліга конференцій), не вигравши в жодному із шести матчів.

Подібне "досягнення" може повторити і бельгійський "Генк", але його матч із турецьким "Аданадемірспор" ще триває.

Підопічні Валерія Городова, який тимчасово замінив Олександра Кучера, який пішов у відставку, пропустили вже на 3-й хвилині.

На 61-й хвилині Ніколас Горосіто забив у свої ворота.

Зустріч перейшла до екстратаймів, де на 99-й хвилині дніпряни залишилися у меншості. За удар прямою ногою у коліно суперника пряму червону отримав Руслан Бабенко.

На початку другого тайму "Дніпро-1" пропустив гол, який став вирішальним.

Через дві хвилини Олег Горін отримав другу картку і час, що залишився, український клуб грав вдев'ятьох.

На 115-й хвилині двома руками по обличчю Гуцуляка у чужому штрафному майданчику пройшовся футболіст "Спартака", але угорський суддя Берке Балаж після перегляду ВАР відмовився давати пенальті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першій грі "Дніпро-1" також зіграв унічию зі "Спартаком", зробивши лише один удар у площину воріт і граючи 80 хвилин у меншості.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!