"Не можу в це повірити". Те, що відбулося у матчі "Челсі", шокувало вболівальників. Відео

35,2 т.
'Не можу в це повірити'. Те, що відбулося у матчі 'Челсі', шокувало вболівальників. Відео

Нападник "Челсі" Рахім Стерлінг став антигероєм гостьового матчу 18-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Вулвергемптона". 29-річний уродженець Ямайки разом із двома партнерами вибігав у контратаку, але не віддав пас і не забив сам.

На 32-й хвилині при рахунку 0:0 Стерлінг і його два одноклубники опинилися перед воротами суперника.

Форвард "Челсі" замість викотити на партера вирішив пробити сам, але зробив це вкрай невдало. Удар Рахіма парирував воротар господарів Хосе Са.

Через 20 хвилин "Вулвергемптон" забив перший гол, а на 93-й хвилині – другий. Після передачі Стерлінга "Челсі" на 96-й хвилині відіграв один м'яч, проте потім лондонець отримав попередження за симуляцію, що вартувало йому участі у наступному поєдинку. У підсумку лондонці програли 1:2.

У коментарях фанати "синіх" влаштували справжнє пекло, заваливши Стерлінга гнівними коментарями. Уболівальники шоковані такою одноосібною поведінкою гравця та закликають вигнати його з команди. Багато хто не може повірити своїм очам, що в такому епізоді не було забито гола.

Шокувало те, що сталося, і українських коментаторів.

Український хавбек "Челсі" Михайло Мудрик з'явився на полі на 59-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Для столичної команди це стало 19 поразкою в поточному сезоні АПЛ. Це найгірший результат у лізі цього року. У турнірній таблиці "Челсі" йде 10-м із 22 очками.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!