Відомий український футболіст забив два м'ячі в чемпіонаті Німеччини: відео голів

37,3 т.
Борис Тащі Дуйсбург

Півзахисник німецького "Дуйсбурга" Борис Тащі відзначився дублем у складі свого нового клубу. Екс-футболіст збірної України забив два м'ячі у ворота "Інгольштадта" у матчі 7-го туру другої Бундесліги.

24-річний хавбек відкрив рахунок на 17-й хвилині зустрічі. Тащі блискуче зіграв на підбиранні і, зреагувавши на відскік м'яча від захисника, пробив у дотик в нижній кут.

Після цього "Інгольштадт" спершу зрівняв рахунок, а на початку другого тайму забив другий гол, і господарі виявилися в ролі наздоганяючих. Однак не минуло й двох хвилин, як "Дуйсбург" зусиллями нашого співвітчизника відновив статус-кво.

Читайте: У Німеччині влаштували підставу Ярмоленку: названа причина скандалу

Колишній гравець одеського "Чорноморця" вразив ближній кут воріт суперника, пробивши низом з лінії штрафного майданчика. Матч так і завершився внічию 2:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Тащі забив приголомшливий дебютний гол за свій новий клуб.