"Вест Гем" Ярмоленка переміг в Англії та піднявся на четверте місце. Відео

4,5 т.
'Вест Гем' Ярмоленка переміг в Англії та піднявся на четверте місце. Відео

Лондонський "Вест Хем" переміг аутсайдерів із "Норвіча" у перенесеному матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 2:0. Дубль у господарів зробив 25-річний форвард Джаррод Боуен, а український вінгер Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 88-й хвилині замість бразильця Майкла Антоніо.

Англієць відзначався голами наприкінці таймів – на 42-й та 85-й хвилинах. Причому вдруге м'яч зарахували після допомоги VAR, хоча спочатку судді зафіксували положення "поза грою". Цікаво, що рефері також скасував один гол після перегляду відеоповтору, ще раз Боуен бив у перекладину і штангу. Дивіться найцікавіші моменти зустрічі.

32-річний Ярмоленко вдесяте з'явився на полі в чемпіонаті Англії в сезоні 2021/22. Як і в 15 матчах попереднього чемпіонату, голами українець поки що не відзначився. Швидше за все, влітку цього року "Вест Гем" розпрощається з дорогим футболістом, зарплата якого становить близько семи мільйонів фунтів на рік.

Андрій Ярмоленко може піти з лондонської команди

Перемога над останньою командою турніру дозволила "молотобійцям" обійти "Арсенал" на два очки та вийти на четверте місце. Щоправда, "каноніри" провели на одну гру менше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо, що "Вест Гем" хоче зробити з Ярмоленком у новому сезоні.

Також в Англії назвали зарплату Миколенка в "Евертоні": вдвічі менша, ніж у Ярмоленка.