В Румунії тренер роздрукував момент із помилкою судді та приніс на пресконференцію

12,4 т.
Тренер прийшов на прес-конференцію з роздруківкою помилки арбітра

Головний тренер румунської "Політехніки" з міста Ясси Мірча Редник приніс на післяматчеву пресконференцію знімок, на якому зображений момент із помилкою арбітра.

Emmanuel Rosu опублікував у себе в Twitter відео, на якому наставник команди демонструє присутнім момент з офсайдом біля воріт "Політехніки". Кумедності цій ситуації додає якість зображення, а також наявність графічних елементів програвача.

На YouTube-каналі Fotbal Romania розмiщено огляд поєдинку, який закінчився вольовою перемогою суперників "Політехніки" з рахунком 2:1. Момент, який розлютив Редника, трапився на 80-й хвилині матчу та призвів до першого голу "Віторула" в цій зустрічі. Гості спіймали кураж і зуміли вирвати перемогу ще через 5 хвилин.

Читайте: Відомий тренер, звільнений через секс-відео, подав у суд на клуб

Як повідомляв OBOZREVATEL, у матчі за Суперкубкок Японії команди промазали дев'ять одинадцятиметрових поспіль під час серії пенальті.