В Італії футболіст забив рукою, повторивши легендарний гол Марадони. Арбітр м'яч зарахував

14,8 т.
Момент трапився наприкінці гри

Витівки Дієго Марадони досі продовжують існувати у його колишньому клубі "Наполі", де молодий футболісти Дієго Панцоло нещодавно повторив знаменитий гол свого тезки. На чемпіонаті світу 1986 Марадона забив "рукою Бога" у ворота Англії.

Гравець молодіжної команди "Наполі" у такий же спосіб на останніх хвилинах зрівняв рахунок (2:2) у грі з ровесниками з "Роми U-16".

Зустріч завершилася з рахунком 2:2

Менше ніж за 10 хвилин до кінця матчу Панцоло вистрибнув вище за всіх, закинувши м'яч рукою.

Панцоло забив рукою

Гравці "Роми" люто почали скандалити з рефері, але взяття воріт було зараховано.

Рома спробувала переконати арбітра

На повторі ясно видно, що Панцоло забив м'яч у сітку рукою, зробивши це практично так само, як знаменитий аргентинець у 1986 році.

За сім років, проведених на західному узбережжі Італії, аргентинець разом з "Наполі" виграв два титули Серії А, Кубок Італії та Кубок УЄФА .

Нагадаємо, що на мундіалі 1986 року, який приймала Мексика, Марадона буквально поодинці зробив Аргентину найсильнішою командою планети. На шляху до трофею у чвертьфіналі "альбіселесте" зустрічалися з англійцями.

На 51-й хвилині зустрічі після обрізки захисника аргентинець рукою переправив м'яч у сітку, чого не помітили арбітри. Після матчу Марадона заявив, що то була "рука Бога".

Цей момент надовго залишився у пам'яті голкіпера збірної Англії Пітера Шілтона.

"Не тільки я постраждав від Марадони. Через те, що він зробив, постраждала вся команда Англії. У наші дні VAR отримує багато критики, але в такій ситуації він був би ідеальним рішенням для нас", – заявив Шилтон свого часу інтерв'ю The Guardian.