В історичному матчі визначився володар Суперкубка УЄФА

28,3 т.

Мадридський "Атлетіко" виграв Суперкубок УЄФА, обігравши в Талліні земляків із "Реала". Перше в історії дербі у рамках цього турніру пройшло на естонському стадіоні "Ліллекюла" й завершилось у додатковий час із рахунком 4:2.

"Матрасники" відкрили рахунок уже на першій хвилині, встановивши історичний рекорд розіграшу. Дієго Коста двома "кивками" послідовно переграв Варана й Рамоса, а потім з нульового кута прострілив Кейлора Наваса.

Реал - Атлетіко

Читайте: "Реал" влаштував підставу воротареві збірної України

Забивши швидкий гол, "Атлетіко" відсунув гру від своїх воріт, зрідка огризаючись контратаками. Ближче до центру тайму "бланкос" перехопили ініціативу й зрівняли рахунок. На 27-й хвилині Бейл навісив із правого флангу, м'яч перелетів і Годіна, і Савича на дальню, де Бензема скинув його в протихід Облака.

Реал - Атлетико

"Реал" ввійшов у смак, все частіше й гостріше атакуючи, і мав чудові шанси провести другий м'яч.

Після перерви швидкості в матчі впали. Безліч зупинок пристойно позначалися на динаміці гри.

Дієго Сімеоне намагаючись переламати хід зустрічі, зняв із гри кращого гравця фіналу ЧС-2018: Грізманн поступився місцем на полі Анхелю Корреа.

"Реал" вийшов уперед на 63-й хвилині. Хуанфран зачепив м'яч рукою при подачі кутового, й поляк Шимон Марчіняк, не роздумуючи, призначив пенальті. Рамос розвів голкіпера і м'яч по різних кутах.

За 10 хвилин до кінця зустрічі номінальні гості змогли перевести гру в овертайм. Дієго Коста спершу поборовся за м'яч ударом через себе, а потім відскочив на периметр воротарського. Там він дочекався поки Корреа проривом у лицьову виманить на себе Наваса й видасть йому на порожні ворота.

Овертайм став справжньою трагедією для уболівальників "Реала". Підопічні Хулена Лопетегі домінували, але команду зламала помилка Варана. П'ятого номера "вершкових" обікрав Парті, й видав прострільну передачу на Сауля. 23-хавбек потужним ударом із льоту пробив Наваса.

Через 5 хвилин нокаутуючу крапку поставив Коке. 4:2 й "Атлетіко" втретє у своїй історії виграв Суперкубок УЄФА.

Відзначимо, що воротар збірної України Андрій Лунін, який нещодавно перейшов у "Реал", провів весь матч на лаві запасних.