В Іспанії арбітр повернув футболістів на поле після фінального свистка і продовжив матч

4,9 т.
Арбітр матчу Севілья - Гранада

Наприкінці матчу 32-го туру іспанської Ла Ліги між "Севільєю" і "Гранадою" (2:1) трапився вкрай незвичайний інцидент.

Як повідомляє видання Marca, головний арбітр зустрічі Рікардо Де Бургос Бенгоечеа додав чотири хвилини до другого тайму, але дав фінальний свисток після того, як команди зіграли лише три з них. Гравці "Гранади" залишилися незадоволені цим рішенням, тому оточили суддю і почали цікавитися, чому він закінчив поєдинок раніше.

Після консультацій з арбітром, який працював із системою VAR (відеасистента рефері), Бенгоечеа усвідомив свою помилку і попросив футболістів "Севільї" повернутися на поле і дограти одну компенсовану хвилину. Багато з них вже пішли в підтрибунне приміщення, зняли бутси і гетри.

На щастя для судді, після відновлення гри команди голів не забивали, а поєдинок так і завершився мінімальною перемогою господарів. Вона дозволила "Севільї" забезпечити собі путівку в Лігу чемпіонів і наблизитися до лідерів турнірної таблиці. "Гранада" зараз посідає восьму позицію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час іншого матчу іспанської Ла Ліги між "Валенсією" і "Хетафе" перші пішли з поля через расизм.