В Англії футболіст встановив "найненависніший антирекорд" АПЛ. Відео

52,8 т.
В Англії футболіст встановив 'найненависніший антирекорд' АПЛ. Відео

Захисник футбольного клубу "Лестер" Ваут Фас став головним антигероєм 18-го туру чемпіонату Англії. У матчі проти "Ліверпуля" 24-річний гравець збірної Бельгії з інтервалом у 7 хвилин забив два голи у свої ворота.

Відео дня

На 38-й хвилині Фас намагався перехопити передачу Александер-Арнолда. М'яч зрізався з ноги і за неймовірною траєкторією влетів у сітку. На 45-й Нуньєс перекинув воротаря при виході віч-на-віч, м'яч від штанги відскочив до Ваута, після чого влучив у ворота.

Фас став четвертим гравцем в історії АПЛ із двома автоголами в одному матчі та першим, кому вдалося двічі забити своєму клубу у першому таймі.

Після матчу знаменитий англійський ексфутболіст Гарі Лінекер не зміг стримати емоцій.

"Гравці "Лестера" забили всі три голи і програли 1:2. "Відмінне" завершення року", – написав Лінекер у Twitter.

Також Фас став об'єктом цькування з боку вболівальників та фанатів, які назвали це "самим ненависним антирекордом".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!