Усик дебютував у професійному футболі, спровокувавши грубе порушення. Відео

11,2 т.

Український боксер Олександр Усик (19-0, 13 КО) дебютував у професійному футболі. Чемпіон суперважкої ваги взяв участь у складі "Полісся" з Житомира у грі зимового кубка, під час якого команди готуються до другої частини сезону.

Суперником команди Усика у першому матчі турніру став рівненський "Верес". Боксер з'явився на полі на 77-й хвилині зустрічі під улюбленим 17-м номером, замінивши досвідченого Пилипа Будківського. На той час "Полісся" вело в рахунку 2:1.

Олександр зайняв місце в центрі нападу. Боксер уже на перших хвилинах після свого виходу на заміну міг відзначитися голом, проте не влучив по м'ячу, перебуваючи перед воротами "Вереса".

Також наш чемпіон відзначився тим, що здорово розігнав контратаку своєї команди, протягнувши м'яч через пів поля, а потім відкрившись у вигідній позиції. Футболістам "Вереса" уникнути неприємностей біля своїх воріт допоміг лише грубий фол на партнері Усика перед штрафним.

Зазначимо, що зустріч так і завершилася перемогою команди із Житомира. Свій наступний матч на турнірі у Туреччині "Полісся" проведе 7 лютого з одеським "Чорноморцем".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Усик свій наступний бій проведе у травні або на початку червня. Суперником українця має стати британець Ентоні Джошуа, який сподівається поквитатися із суперником після поразки у вересні минулого року.