Уругвай - Франція: відео голів 1/4 фіналу матчу ЧС-2018

11,4 т.

Перший матч чвертьфінальної стадії чемпіонату світу в Росії Уругвай - Франція завершився перемогою підопічних Дідьє Дешама з рахунком 0:2.

Читайте: Бразилія - Бельгія: прогноз на чвертьфінал ЧС-2018

На 40 хвилині французька команда вийшла вперед. Після подачі зі штрафного з правого флангу Антуаном Грізманном, м'яч знайшов голову захисника Рафаеля Варана, який підключився до розіграшу стандартного положення.

Після перерви сам форвард подвоїв перевагу. На 61 хвилині після передачі Корентіна Толіссо Грізманн, довго не роздумуючи, завдав потужного удару з-за меж штрафного уругвайців. Воротар "небесно-блакитних" Фернандо Муслера припустився грубої помилки і виявився в ролі статиста вдруге по ходу матчу.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

Уругвай - Франція 0: 2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 40 Варан, 0:2 - 61 Грізманн.

Уругвай - Муслера, Касерес, Хіменес, Годін, Лаксальт, Торрейра, Нандес (Урретавіскайя, 73), Весіно, Бентанкур (Родрігес, 59), Суарес, Стуані (Максі Гомес, 59).

Франція - Льоріс, Павар, Варан, Умтіті, Люка Ернандес, Погба, Канте, Мбаппе (Дембеле, 88), Грізманн (Набіл Фекір, 90), Толіссо (Нзонзі, 80), Жиру.

Попередження: Люка Ернандес (33), Бентанкур (38), Родрігес (69), Мбаппе (69).

0:1 - 40 Варан

0:2 - 61 Грізманн

Нагадаємо, в півфіналі французи зіграють з переможцем пари Бразилія - Бельгія.