Уперше в історії футболу. Збірна Бразилії зіграла в унікальному матчі

7,5 т.

Збірна Бразилії з футболу вперше в історії зіграла у чорній формі. Пентакампеони у товариському поєдинку проти Гвінеї таким чином вирішили підтримати свого співвітчизника Вінісіуса Жуніора. 22-річний хавбек мадридського "Реала" зазнавав расизму в матчах чемпіонату Іспанії.

Окрім чорної форми, гравці обох збірних перед зустріччю на полі стадіону у Барселоні на знак боротьби проти расизму схилили коліна.

Зазначимо, що на другу половину підопічні Убнера Менезеса вийшли вже у традиційному жовто-синьому екіпіруванні.

Сам матч завершився розгромною перемогою фаворитів – 4:1. У першому таймі з інтервалом у три хвилини Жоелінтон та Родріго забили два голи. Ще до перерви гвінейці відіграли один м'яч. Розгромним рахунок на старті другої половини зробив Мілітао. Фінальну крапку з пенальті на 88-й хвилині поставив Вінісіус.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!