Український воротар хвацько пошив у дурні двох футболістів суперника: відеофакт

28,1 т.

Голкіпер житомирського "Полісся" Дмитро Міхєєв відзначився ефектними діями в матчі Другої ліги чемпіонату України. 24-річний воротар хвацько пошив у дурні двох футболістів "Агробізнесу".

Незвичайний епізод, у якому кіпер "Полісся" продемонстрував чудеса самовладання, стався у другому таймі. На 81-й хвилині Міхєєв вискочив із воріт за межі штрафного майданчика, щоб перехопити закид на гравців суперника.

Читайте: Італійський воротар розсмішив вболівальників курйозним трюком під час матчу - відеофакт

У якийсь момент здалося, що Дмитро невдало прийняв м'яч і зараз футболісти "Агробізнесу" без проблем заб'ють гол, проте воротар технічно віддав пас партнеру, вийшовши сухим з ​​води в вкрай непростій ситуації. Пропонуємо подивитися, як це було.

Варто зазначити, що "Агробізнес" все ж здобув перемогу над "Поліссям". Матч завершився з рахунком 3:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що бразильський воротар зробив магічний сейв, вразивши коментатора.