Італійський воротар розсмішив вболівальників курйозним трюком під час матчу - відеофакт

14,0 т.
Крістіан Пуджоні

Голкіпер "Сампдорії" Крістіан Пуджоні в матчі чемпіонату Італії проти "Інтера" полоскотав нерви прихильникам своєї команди, разом із тим розвеселивши нейтральних футбольних уболівальників.

Кумедний епізод стався в середині першого тайму. На 28-й хвилині воротар вискочив за межі штрафного, перериваючи передачу суперника на забігання форварда міланців Мауро Ікарді. При цьому Пуджоні невдало вибив м'яч прямо на півзахисника "Інтера" Івана Перішича. Хорват у дотик пробив по воротах, але влучив у штангу. Голкіпер, який добіг із запізненням, ефектним рухом зловив м'яч однією рукою, зробивши вигляд ніби нічого не сталося.

Читайте: Воротар збірної Бразилії став жертвою жорстокого збройного пограбування

"Який спокій", - потролило польське видання Eleven Sports воротаря "Сампи" за його курйозний трюк.

Варто відзначити, що сам матч завершився непростою перемогою "Інтера" з рахунком 3:2.

Читайте: Емоції дня: Буффон розплакався на церемонії ФІФА - фото і відео

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що легендарний італійський воротар Джіджі Буффон оголосив про завершення кар'єри.