Український тренер відсвяткував переможний гол на 90-й хвилині в стилі "класичного Моуріньо". Відео

10,1 т.
Олександр Рябоконь

Головний тренер чернігівської "Десни" Олександр Рябоконь відзначився емоційним вчинком у матчі 8-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Наставник, святкуючи гол у ворота львівського "Руху", здійснив спринтерський ривок до своїх гравців і стрибнув у натовп.

Поєдинок завершився із рахунком 1:0. Єдиний м'яч був забитий на 90-й хвилині. Тарас Завійський скористався невпевненими діями захисника, відібрав м'яч і зробив точний навіс у штрафну, де Андрій Тотовицький відправив головою м'яч у сітку.

Зазначимо, що кілька днів тому точно так само гол відсвяткував головний тренер "Роми" Жозе Моуріньо. У 3-му турі Серії А його підопічні з рахунком 2:1 перемогли "Сассуло"

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вболівальниця збірної Італії настільки зраділа перемозі своєї команди у фіналі Євро-2020 над Англією, що не посоромилася влаштувати напівголе шоу на вулиці одного з міст.