Український футболіст забив шалений гол зі своєї половини поля. Відео

8,2 т.

Півзахисник стрийської "Скелі 1911" Максим Авер'янов відзначився чудовим ударом у першому турі Другої ліги чемпіонату України з футболу.26-річний уродженець Черкас забив у ворота "Кудрівки" із однойменного села Корюківського району Чернігівської області.

Відео дня

На 2-й доданій хвилині за рахунку 3:2 гравці господарів перехопили матч. Авер'янов побачив, що воротар "Кудрівки" далеко вийшов із воріт і спробував його перекинути.

Наддалекий постріл вийшов у хавбека ідеально. Круглий снаряд перелетів через голкіпера, чітко влучивши у рамку. На 94-й хвилині "Кудрівка" змогла забити ще один м'яч. Підсумковий рахунок 4:3 на користь "Скелі 1911".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!