Український футболіст забив м'яч у Лізі Європи за неймовірною траєкторією

7,0 т.

У четвер, 4 листопада, атакуючий півзахисник збірної України Олександр Зубков забив чудовий м'яч у Лізі Європи за угорський "Ференцварош". На 11-й хвилині поєдинку в Будапешті проти шотландського "Селтіка" уродженець Макіївки зрівняв рахунок – 1:1. Зубков із правого флангу, схоже, робив прострільну передачу, але м'яч після рикошету від ноги Йосипа Юрановича перелетів через воротаря і опустився в дальній кут воріт.

Радості українця та його партнерів не було меж. Щоправда, забитий м'яч зрештою записали як автогол хорватського захисника.

Олександр Зубков радий голу за "Ференцварош".

На жаль, угорська команда програла "Селтіку" з рахунком 2:3. Українець провів на полі 81 хвилину. Дивіться огляд зустрічі.

"Ференцварош" у групі G Ліги Європи після чотирьох поразок посідає останнє місце і вже втратив шанси на вихід до плей-оф.

Зубков є гравцем основного складу угорського гранда, цього сезону він забив три м'ячі і зробив три гольові передачі. Також він регулярно викликається до збірної України. На Євро-2020 отримав серйозне пошкодження у стартовій грі проти Нідерландів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Антоніо Конте дебютував у "Тоттенхемі" у матчі з трьома вилученнями та п'ятьма голами.