Український футболіст Яремчук вдарив суперника в Кубку Португалії. Відео

16,0 т.

Провальним вийшов матч 1/8 фіналу Кубку Португалії з футболу для "Бенфіки" та її українського форварда Романа Яремчука. Команда з Лісабона програла "Порту" у битві грандів з рахунком 0:3 та вибула з турніру, а наш співвітчизник відзначився скандальним епізодом.

Яремчук вийшов на заміну на початку другого тайму, коли його партнери пропустили три м'ячі. На 74-й хвилині у боротьбі з Мехді Таремі у центрі поля Роман спочатку штовхнув іранця в спину, а потім ще вдарив коліном у зад.

Роман Яремчук у грі за "Бенфіку".

Це спровокувало футболістів на з'ясування стосунків. До того ж неприємний момент стався біля лави запасних "Порту", звідки все було чудово видно. Суддя обмежився жовтою карткою українцю, хоча міг і вилучити. Втім, подію футбольні функціонери можуть розглянути і після гри та посилити покарання Яремчуку. Дивіться, як львів'янин не зміг стримати своїх негативних емоцій.

Крім того, українець обмінявся неприємними висловлюваннями з півзахисником господарів Отавіо, але тут хоч обійшлося без рукоприкладства.

Яремчук посперечався з суперником із "Порту".

На останніх хвилинах матчу "Бенфіка" нібито відіграла один м'яч, але судді після використання системи VAR скасували гол. Дивіться найцікавіші моменти матчу.

У чемпіонаті Португалії "Бенфіка" після 15 турів йде на третьому місці, відстаючи від "Порту" та "Спортинга" на чотири очки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Яремчук провів блискучий матч у Португалії, а "Бенфіка" перемогла з рахунком 7:1.

Раніше Яремчука визнали героєм матчу "Бенфіка" – "Динамо".