Український футболіст втратив свідомість на матчі УПЛ. Гра була перервана. Відео

54,4 т.

Півзахиснику рівненського футбольного клубу "Верес" Станіславу Шараю стало погано на матчі 13-го туру УПЛ проти "Олександрії". Інцидент трапився на 80-й хвилині зустрічі.

Через 10 хвилин після того, як Шарай був замінений, він знепритомнів. Одноклубники криками привернули увагу головного арбітра, а потім медперсонал, що чергував на СК "Ніка" в Олександрії.

Через деякий час лікарям вдалося привести Шарая до тями. Поєдинок, який було перервано, відновився. Підсумковий рахунок 3:2 на користь господарів.

Пізніше хавбек "Вереса" Дмитро Поворознюк запевнив, що здоров'ю його одноклубника нічого не загрожує, виклавши спільне фото з роздягальні.

"Слава Богу, зі Стасом Шараєм все добре. Під час матчу Стас знепритомнів, 10 хвилин йому надавали екстрену допомогу. Він разом із командою повертається до Рівного. Сьогодні це наша головна перемога", – написав Поворознюк у Facebook.

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього ж туру київське "Динамо" зіграло внічию 0:0 з "Колосом" із села Ковалівка Київської області. У паралельній грі донецький "Шахтар" у Львові уникнув поразки від луганської "Зорі" (2:2).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!