"Динамо" у меншості не змогло обіграти сільський клуб, а "Шахтар" зіграв унічию із "Зорею"

11,2 т.
'Динамо' у меншості не змогло обіграти сільський клуб, а 'Шахтар' зіграв унічию із 'Зорею'

Київське "Динамо" у 13-му турі чемпіонату України у Прем'єр-лізі зіграло внічию 0:0 із "Колосом" із села Ковалівка Київської області. У паралельній грі донецький "Шахтар" у Львові уникнув поразки від луганської "Зорі" (2:2).

Підопічні Луческу на столичній арені стадіону ім. Лобановського мали багато шансів відкрити рахунок, однак м'яч у воротах так і не побував. З 68-ї хвилини "біло-сині" грали у меншості, оскільки другу жовту картку отримав Денис Попов.

"Динамо" дуже не вистачало креативності в організації атак та точності при виконанні ударів. На 80-й хвилині Лонвейк міг принести своїй команді перемогу, але не влучив у порожні ворота.

На "Арені Львів" футболісти із Донецька першими відкрили рахунок. На 18-й хвилині відзначився Бондаренко. У доданий час першого тайму луганці відновили рівновагу, а на першій хвилині другого – забили другий.

Переможний рахунок для "Зорі" тримався до 65-ї хвилини, коли після асиста Мудрика Бондар зробив рахунок 2:2.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!