Українка виграла чемпіонат світу із самбо, перемігши на останніх секундах. Відео

41,7 т.
Юлія Гребеножко

Українка Юлія Гребеножко виграла золоту медаль чемпіонату світу з самбо, який у ці дні проходить у Ташкенті. 26-річній львів'янці не було рівних у ваговій категорії до 65 кг.

Гребеножко впевнено подолала всю дистанцію турніру, у фінальній сутичці здолавши Ажар Саликову з Казахстану. Битва пройшла в рівній боротьбі, де нашій співвітчизниці вдалося провести перший результативний прийом за 30 секунд до кінця.

Юля повалила суперницю на татамі, за що судді присудили їй бал, який зрештою став переможним.

Юлія Гребеножко у формі збірної України
Юлія Гребеножко на відпочинку
Юлія Гребеножко у басейні

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше збірна України з бойового самбо взяла участь у XXV чемпіонаті світу серед чоловіків та світовій першості серед юнаків, які пройшли у Твері (Росія).

Разом із нашими спортсменами на території країни-агресора у мундіалі брала участь і збірна так званої Донецької народної республіки.