Українець Зінченко віддав приголомшливий гольовий пас у Кубку англійської ліги. Відео

16,4 т.
Олександр Зінченко

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко віддав розкішну результативну передачу в гостьовому чвертьфінальному поєдинку Кубку англійської ліги проти "Арсеналу".

Вже на 3-й хвилині 24-річний гравець збірної України прорвався по флангу і з негативного кута зробив простріл у штрафний на голову Габріелу Жезусу. На момент публікації новини рахунок в матчі 0:1.

Для нашого співвітчизника це стало першою результативною дiєю за англійський клуб за рік.

Зустріч завершилася з рахунком 1:4 на користь "городян". Забитими м'ячами крім Жезуса відзначилися Марез, Фоден і Лапорт. У "канонірів" єдиний м'яч на рахунку Ляказетта.

"Арсенал" – "Манчестер Сіті" 1:4 (1:1, 0:3)

Голи: 0:1 – 3 Габріел Жезус, 1:1 – 31 Ляказетт, 1:2 – 54 Марез, 1:3 – 59 Фоден, 1:4 – 73 Лапорт.

Арсенал – Рунарссон, Сеад Колашинаць, Габріел, Соареш, Мейтленд-Найлз, Себальос, Мартінеллі (Пепе, 49), Уіллок, Ель-Ненни (Сміт-Роу, 66), Мустафі, Ляказетт (Балогун, 77).

Манчестер Сіті – Стеффен, Лапорт, Жоау Канселье, Рубен Діаш, Зінченко, Фоден, Фернандіньо, Бернарду Сілва (Ферран Торрес, 70), Родрі (Уокер, 77), Марез, Габріел Жезус (Агуеро, 74).

Попередження: Ель-Ненни (23), Мустафі (25), Бернарду Сілва (65).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 4 січня, Олександр забив в ворота "Порт Вейл" (4:1) у Кубку Англії.

Відзначимо, що в ЗМІ з'явилася інформація про можливий перехід українця в один з клубів російської Прем'єр-ліги. Агент футболіста прокоментував ці новини.