Українець Зінченко вчетверте виграв чемпіонат Англії

7,3 т.
Олександр Зінченко

Український футболіст Олександр Зінченко у складі "Манчестер Сіті" вчетверте у своїй кар'єрі виграв чемпіонат Англії. У заключному турі "городяни" у непростому матчі обіграли "Астон Віллу" (3:2) та з 93 очками фінішували на 1-му місці. Другим став "Ліверпуль".

Турнірна таблиця АПЛ

Зінченко на матч проти "Астон Вілли" вийшов у стартовому складі та відзначився результативним пасом. До 76-ї хвилини "Сіті" поступався 0:2, проте потім зміг забити три голи поспіль.

Наш співвітчизник вийшов у другому таймі замість Фернандіньо і на 78-й хвилині асистував Родрі, після чого рахунок зрівнявся (2:2). Переможний гол на 81-й хвилині забив Ілкай Гюндогай, оформивши дубль.

Радісний Пеп Гвардіола

Для українського захисника "Сіті" Олександра Зінченка це стало 10-м трофеєм із клубом та другим поспіль чемпіонством. Рік тому українець також тріумфував до АПЛ.

Лікування фанатів МанСіті

До цього 24-річний футболіст збірної України разом із "Манчестер Сіті" двічі виграв англійську Прем'єр-лігу, один раз Кубок Англії, чотири рази Кубок англійської ліги та один раз Суперкубок.

Стадіон Етіхад

Всього з 2016 року Зінченко зіграв за "городян" у всіх турнірах у 128 поєдинках, забивши 2 голи та віддавши 12 асистів.