Українець Яремчук провів фантастичний матч у Бельгії, ставши найкращим на полі. Відео

4,5 т.
Роман Яремчук у складі 'Гента'

Український нападник "Гента" Роман Яремчук показав блискучу гру у виїзному матчі 34-го туру чемпіонату Бельгії проти "Зюльте-Варегема" (7:2).

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та вже на 14-й хвилині допоміг своїй команді відкрити рахунок. Він прийняв м'яч у центрі і вивів свого одноклубника віч-на-віч.

Під завісу перших 30 хвилин наш співвітчизник подвоїв перевагу "Гента", з близької відстані замкнувши фланговий простріл партнера, а потім оформив дубль, забивши останній гол своєї команди в поєдинку.

Перемога в останньому турі регулярного чемпіонату дозволила клубу українця посісти сьоме місце та потрапити до плей-оф за вихід у Лігу конференцій УЄФА, розіграш якої розпочнеться з сезону 2021/22.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив Яремчуку найкращу оцінку серед усіх футболістів, які перебували на полі. Роман отримав 10 балів із 10 можливих завдяки двом голам та асисту.