Українець Малиновський забив "Ювентусу" у фіналі Кубку Італії. Відео

Руслан Малиновський

Гол українського півзахисника "Аталанти" Руслана Малиновського допоміг його клубу зрівняти рахунок у фіналі Кубку Італії проти "Ювентуса". Футболіст збірної України відзначився шикарним дальнім ударом у першому таймі.

Руслан Малиновський забив із 20 метрів

27-річний хавбек вийшов у стартовому складі та на 41-й хвилині зрівняв рахунок (1:1). Руслан залишився на лінії штрафного, дочекався пасу від Ханса Хатебура і найпотужнішим пострілом прошив двох захисників і легендарного Буффона.

Святкування голу

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 1:2 на користь "Юве". Переможний гол на 73-й хвилині забив Федеріко К'єза.

Буффон виявився безсилим
Малиновський забив 7-й гол з 11 останніх матчів

Для Малиновського це стало 9 голом (1 із пенальті) за "Аталанту" в 41 поєдинках у всіх турнірах.

13 травня Руслан вийшов на перше місце в списку гравців, які віддали найбільшу кількість результативних передач в італійській Серії А. На його рахунку 11 асистiв.

Нагадаємо, що "Аталанта" стартувала в турнірі зі стадії 1/8 фіналу, перемігши "Кальярі", "Лаціо" і "Наполі". "Ювентус" пройшов "Дженоа", СПАЛ і "Інтер", який виграв чемпіонат Італії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, італійський попгурт Maneskin, який є головним фаворитом Євробачення 2021 на думку букмекерів, відповідаючи на кілька запитань про Київ та Україну від журналістів UA: Перший, назвавнасамперед Руслана Малиновського.

Нагадаємо, що Руслан одружений із 26-річною красунею Роксаною. У пари є дочка Олівія.