Українець Малиновський забив розкішний гол в Італії

31,0 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився ефектним ударом у гостьовому матчі 24-го туру чемпіонату Італії проти "Сампдорії".

27-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі і відкрив рахунок на 40-й хвилині.

Паломіно відпасував на Муріеля, який віддав у дотик на Руслана. Наш співвітчизник пробіг повз захисників і з 14 метрів забійним "пострілом" поклав м'яч точно в дальню дев'ятку.

В результаті Малиновський провів на полі 83 хвилини і був замінений на росіянина Олексія Міранчука. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь команди з Бергамо.

"Сампдорія" – "Аталанта" 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 40 Малиновський, 0:2 – 70 Гозенс.

Сампдорія – Аудеро, Феррарі, Йосіда, Ауджелло, Берешіньскі, Торсбі, Екдаль, Дамсгор (Кандрева, 67), Янкто (Рамірес, 67), Верре (Кейта Бальде, 61), ла Гуміна (Куальярелла, 61).

Аталанта – Спортьєлло, Гозенс, Паломіно, Ромеро, Меле, Малиновський (Міранчук, 83), Фройлер, Пашаліч (Пессіна, 59), де Рон, Толо, Мюріель (Ілічич, 59).

Попередження: Фройлер (10), Толо (47), Екдаль (63), де Рон (81).

Для українця цей гол став другим у поточному сезоні Серії А. До цього Руслан оформив гол у грі 11-го туру проти "Фіорентини".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 січня Малиновський відзначився точним ударом в чвертьфіналі Кубку Італії проти "Лаціо".

За підсумками минулого року два забиті м'ячі українця увійшли до двадцятки найкращих.