Українець Малиновський став найкращим гравцем "Аталанти" в матчі з "Реалом" в ЛЧ

Руслан Малиновський (праворуч) і Маріо Пашаліч

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський був визнаний найкращим гравцем своєї команди у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Реала", який закінчився перемогою мадридців з рахунком 3:1.

Авторитетний статистичний портал SofaScore поставив нашому співвітчизнику оцінку 7,5, яка стала найвищою серед усіх футболістів клубу з Бергамо, які вийшли на поле. Українець обійшов навіть Луїса Муріеля, який забив єдиний гол італійців у поєдинку.

На рахунку Малиновського 4/6 успішних спроби дриблінгу, 2 ключові передачі, 34/42 точних передач (81%), 2/6 точних навісів, 5/5 точних дальніх передач, 2 удари повз ворота і 1 перехоплення. Руслан провів на полі всі 90 хвилин.

Оцінки футболістів за матч "Реал" - "Аталанта"

Відзначимо, що в першій зустрічі з "Реалом" наш співвітчизник з'явився на полі на заключні п'ять хвилин. У нинішньому сезоні українець взяв участь у 30 матчах своєї команди у всіх турнірах, забив 3 голи і віддав 3 результативні передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гол Малиновського претендує на звання найкращого м'яча, забитого гравцями "Аталанти" в лютому.