Українець Лунін виграв у "Реалі" перший трофей – Суперкубок Іспанії. Відео

3,7 т.
Українець Лунін виграв у 'Реалі' перший трофей – Суперкубок Іспанії. Відео

Мадридський "Реал" став володарем Суперкубку Іспанії, перемігши у фіналі міні-турніру в Ель-Ріяді (Саудівська Аравія) "Атлетік" із Більбао з рахунком 2:0. Український воротар Андрій Лунін знову залишився у запасі "вершкових", але у підсумку відсвяткував успіх із партнерами.

Лунін вітає Модріча та Вінісіуса Жуніора.

"Реал" контролював перебіг подій на полі і заслужено обіграв дев'яту команду чемпіонату Іспанії. Наприкінці першого тайму, на 38-й хвилині, зусилля партнерів завершив хорват Лука Модріч, а на початку другого – француз Карім Бензема реалізував 11-метровий.

Наприкінці зустрічі у мадридців за гру рукою у штрафному майданчику був вилучений бразилець Едер Мілітао. Проте ветеран "Атлетика" Рауль Гарсія не зміг переграти Тібо Куртуа з пенальті: бельгійський воротар відбив м'яч ногою. Дивіться найкращі моменти зустрічі.

Цікаво, що "Реал" виграв свій 12-й фінал із 13 останніх, а всього у нього в колекції – 95 трофеїв. У головних конкурентів із "Барселони" – 96. Модріча ж визнали найкориснішим гравцем фіналу.

Модріч з нагородою.

Наш 22-річний воротар Лунін уперше відсвяткував перемогу у турнірі з командою. Цього сезону, щоправда, він зіграв лише один матч – у Кубку Іспанії з "Алькояно".

Лунін на тренуванні "Реала" у Саудівській Аравії.

Як повідомляв OBOZREVAEL, український воротар "Реала" Лунін зацікавив непереможну команду Ліги чемпіонів.