Україна з фантастичним голом із 40 метрів здобула третю перемогу у відборі Євро-2024. Відео

40,6 т.

Збірна України обіграла команду Північної Македонії у 7-му турі, здобувши третю перемогу у відборі на чемпіонат Європи з футболу-2024. Номінально домашній матч на найбільшому стадіоні Чехії "Epet Арена" завершився з рахунком 2:0.

Українці з перших секунд захопили ініціативу, намагаючись організовувати атаки флангами. Спершу Зубков на правому, а згодом Миколенко на лівому спробували загострювати ситуацію біля воріт Димитрієвські.

На 16-й хвилині триходівка українців вивела в атаку Михайла Мудрика. Хавбек "Челі" прорвався по брівці, вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти опонента не зумів.

Північна Македонія ніяк не могла налагодити контроль за м'ячем, більшу частину ігрового часу захищаючись. Україна використовувала лівий фланг, де щоразу навантажувала Мудрика. У зв'язці з Миколенком українці представляли грізну силу.

На 21-й хвилині македонці змогли організувати першу атаку. Боян Міовськи втік у швидкий прорив, але його удар відбив Трубін.

На 30-й хвилині територіальну перевагу господарі втілили у ігрову. Георгій Судаков відібрав м'яч на підступах чужого штрафного майданчика, обігрався із Зінченком і потужно пробив у кут. У польоті круглий снаряд зачепив Серафімова, змінив напрямок і спокійно влетів у сітку.

Забивши гол, українці розслабилися, ледь не поплатившись за це. Македонія влаштувала справжній штурм Трубіна і була близька зрівняти рахунок. Спершу удар Барді заблокував Забарний, а потім свій чудовий шанс отримав Ашковськи, але бездоганно зіграв голкіпер "жовто-синіх".

Складалося враження, що українські гравці вже думками пішли у роздягальню, тоді як македонці накочували та накочували.

Друга половина розпочалася з атак наших гостей. Підопічні Благоя Мілевського позиційно комбінували на нашій половині поля, тримаючи в напрузі українців, а оборона "жовто-синіх" важко справлялася з атаками опонентів. Дарко Чурлінов на 54-й хвилині мав забивати, але фантастичний сейв Трубіна не дозволив цього зробити.

У відповідь уже Мудрик отримав приголомшливий шанс подвоїти перемогти, але також не переграв голкіпера. Після розіграшу кутового вже поперечина, куди влучив Довбик, урятувала гостей.

Кінцівка зустрічі пройшла у рівній боротьбі, де й одна та друга збірні мали шанс на гол, але рахунок змінився лише на останніх секундах.

Відзначився Олександр Караваєв, який замінив Мудрика на 88-й хвилині. На 6-й доданій хвилині захисник "Динамо" побачив, що воротар далеко вийшов із воріт, і "пострілом" метрів із 40 подвоїв перевагу.

Після цієї перемоги збірна України у групі С піднялася на друге місце, випереджаючи на 3 очки Італію. Останні свій матч проти Мальти проведуть пізніше.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!