Україна – Північна Македонія: відео голів переможного матчу Євро-2020

25,6 т.
Ярмоленко і Яремчук забивали голи

Збірна України з футболу виграла з рахунком 2:1 у матчі другого туру групового етапу Євро-2020 проти Північної Македонії та здобула першу перемогу на турнірі. Поєдинок пройшов у Бухаресті.

Підопічні Андрія Шевченка з перших хвилин заволоділи ініціативою і постійно створювали загрозу біля воріт Дімітревські. І якщо моменти за участю Яремчука та Малиновського не закінчилися голом, то Ярмоленку все ж вдалося проштовхнути м'яч у сітку після подачі з кутового і скидки Караваєва.

В одній із наступних атак наш капітан відіграв роль асистента, видавши ідеальний пас на Яремчука. Той вийшов віч-на-віч із голкіпером і спокійно катнув м'яч повз нього.

Друга половина розпочалася з пенальті, призначеного у наші ворота. Караваєв сфолив на Пандеві, Аліоскі не пробив Бущана з першої спроби, але все ж зумів відправити м'яч у сітку, зігравши на добиванні.

Гол: 1:0 – Ярмоленко, 29

Гол: 2:0 – Яремчук, 34

Гол: 2:1 – Аліоскі, 57

Україна – Північна Македонія 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 – Ярмоленко, 29, 2:0 – Яремчук, 34, 2:1 – Аліоскі, 57.

Україна: 1. Бущан – 13. Забарний, 16. Миколенко, 21. Караваєв, 22. Матвієнко, 6. Степаненко, 8. Малиновський (2. Соболь, 90+2), 17. Зінченко, 7. Ярмоленко (15. Циганков, 70), 9. Яремчук (19. Бесєдін, 70), 10. Шапаренко (5. Сидорчук, 78).

Північна Македонія: 1. Дімітревськи – 6. Муслім, 8. Аліоскі, 13. Рістовскі С., 5. Адемі (Ристовськи, 85), 14. Велкоськи (Трічковськи, 86), 16. Ніколов (Трайковськи, 46), 17. Барді (Аврамовськи, 77), 20. Спировски (Чурлінов, 46), 21. Елмас, 10. Пандєв

Нагадаємо, що наступним суперником підопічних Шевченка стануть австрійці. З ними наша національна команда зіграє в понеділок, 21 червня, в Бухаресті.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.
Календар збірної України на груповому етапі Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті Євро-2020 Україна зазнала прикрої поразки в протистоянні з Нідерландами. Відігравшись із рахунку 0:2, наші співвітчизники пропустили вирішальний гол на останніх хвилинах.