Україна – Північна Ірландія: огляд товариського матчу на відео

2,4 т.
Гравці збірної України після матчу

Збірна України перервала серію з восьми матчів без перемог і мінімально обіграла Північну Ірландію з рахунком 1:0 на стадіоні "Дніпро-Арена". Нашій національній команді вдалося взяти реванш за поразку на Євро-2016.

Підопічні Андрія Шевченка контролювали хід зустрічі та могли забивати значно більше, але їх підвела реалізація. Єдиний гол у поєдинку стався на 10-й хвилині протистояння. Дебютний м'яч за збірну на свій рахунок записав гравець "Ференцвароша" Олександр Зубков, який головою замкнув навіс із флангу.

У другій половині матчу Північна Ірландія створила більше проблем нашим співвітчизникам, до певного часу не дозволяючи проводити гострі атаки на свої ворота. Все змінилося з виходом на поле дебютанта Георгія Судакова, який помітно освіжив гру та допоміг команді створити кілька по-справжньому чудових шансів. Незважаючи на це, рахунок на табло більше не змінився.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися на найкращі моменти зустрічі.

Україна – Північна Ірландія – 1:0

Гол: Зубков, 10

Україна: Бущан – Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Малиновський, Сидорчук (Степаненко, 76), Шапаренко (Судаков, 73), Марлос – Ярмоленко, Яремчук (Бесєдін, 46), Зубков (Марлос, 46).

Північна Ірландія: Пікок-Фаррелл – Баллард, Кеткарт, Браун (Маккеланда, 89), Фергюсон (Сміт, 68) – Даллас (Чарльз, 89), Макнейр, Макканн (Уайт, 81), Севілл – Мадженніс (Лафферті, 61), Макгінн (Томпсон, 46).

Нагадаємо, що перед Євро-2020 підопічні Шевченка проведуть ще один контрольний поєдинок проти Кіпру (7 червня). На самому чемпіонаті українці зустрінуться з Нідерландами (13 червня), Північною Македонією (17 червня) і Австрією (21 червня).

Склад груп на Євро-2020
Розклад матчів у групі

Як повідомляв OBOZREVATEL, наставник нашої національної команди визначився з остаточним списком гравців, які відправляться на чемпіонат Європи в складі збірної України.