Україна пропустила 5 м'ячів та програла у півфіналі Євро-2023 з футболу U-21

12,7 т.

Молодіжна збірна України з футболу програла команді Іспанії у півфіналі чемпіонату Європи-2023 U-21. Матч на стадіоні "Стяуа" у Бухаресті завершився з рахунком 1:5.

Наші футболісти стартували з класичного розташування 4-4-2. Україна у дебюті намагалися відтягувати на себе суперника, щоби звільнити вільні зони спереду. Однак іспанці не поспішали демонструвати високий пресинг, розуміючи, наскільки небезпечні у контратаках "жовто-сині".

При виході з оборони в атаку збірна України одразу перебудовувалась. Бражко піднімався вище, а Артем Бондаренко опускався на позицію чистого опорника.

Іспанські футболісти атакували набагато небезпечніше, створивши за перші 12 хвилин три гольові моменти біля воріт Трубіна.

На 12-й хвилині довгий діагональний пас знайшов на фланзі Мудрика, нападник "Челсі" як дитину обіграв Передеса, віддав на 11-метрову позначку на Бондаренка та Артем пробив чітко у кут.

Переможний рахунок протримався недовго. У зоні центрального захисника стався провал. Бражко не зміг протистояти Абель Руїсу, той на індивідуальній майстерності обіграв Трубіна і поміж ніг Талаверова забив гол.

Окрилена Іспанія пішла вперед і за 7 хвилин забила переможний м'яч. Наші захисники дали простір перед воротами Ойану Сансету та півзахисник "Атлетік Більбао" далеким ударом відправив круглий снаряд у сітку.

Наш суперник повністю встановив контроль над грою, і Україна ніяк не могла переламати перебіг матчу. Іспанія нас перегравала, змушуючи наших футболістів постійно бігати без м'яча та працювати другим номером.

Іспанці дуже грамотно працювали у позиційній обороні перед своїми воротами, не дозволяючи нічого зробити підопічним Руслана Ротаня.

Під завісу тайму Мудрик у боротьбі із трьома захисниками вирізав пас із флангу на Данила Сікана, але 22-річний форвард "Шахтаря" не зміг переграти Тенаса.

Другий тайм обидві збірні розпочали на високих швидкостях, проте, як і раніше, першим номером грали представники Іспанії.

Крапку в матчі було поставлено на 54-й хвилині, коли після помилки Бондаренка Бланко легко розстріляв нашого воротаря.

Україна мала майже тайм, щоб перевернути гру і врятувати результат, але чудова гра Іспанії у позиційному нападі не дала нам жодного шансу.

Натомість бездарна гра у захисті українців дозволила опонентам зробити рахунок непристойним.

Нагадаємо, що вже вийшовши до півфіналу, молодіжна збірна України кваліфікувалася на Олімпіаду-2024. Наші футболісти зіграють там уперше у своїй історії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!