УЄФА раптово "скасував" вихід збірної України на молодіжний Євро-2025

145,8 т.
УЄФА раптово 'скасував' вихід збірної України на молодіжний Євро-2025

Європейський футбольний союз (УЄФА) спростував свою заяву про те, що молодіжна збірна України достроково кваліфікувалася на континентальну першість-2025. Тепер уточнюється, що команда тренера Унаї Мельгоси гарантувала собі місце у топ-2 групи, проте все ще не здобула путівку на турнір.

Відео дня

Про це йдеться на сайті УЄФА. Українці виграли всі вісім відбіркових матчів, але ще можуть не стати переможцем групи або однією з трьох найкращих команд, що посіли другі місця. Такого висновку аналітики УЄФА дійшли після вивчення всіх можливих варіантів.

При цьому шанси на те, що "синьо-жовті" вирушать до плей-оф мізерні. Для цього потрібні збіги цілого комплексу результатів.

За два тури до фінішу українці у групі F на п'ять очок випереджають Англію. У матчах, що залишилися, підопічні Мельгоси зіграють на виїзді з головним переслідувачем (10 жовтня) і Сербією (15 жовтня). Жеребкування фінальної частини молодіжного Євро відбудеться 3 грудня.

Як повідомляв OBOZ.UA, національна збірна України з футболу програла два стартові матчі Ліги націй. Після цього тренер команди Сергій Ребров відповів на питання про відставку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!