УЄФА покарав Англію за матч Євро-2020 з Данією

259,9 т.
Каспер Шмейхель

Європейський футбольний союз (УЄФА) оштрафував Англію на 30 000 євро (приблизно 972 тисячі гривень) за використання лазерної указки під час першого екстратайму півфіналу з Данією на Євро-2020. В цей штраф також входить покарання за освистання англійськими фанатами національного гімну суперника їх команди.

.Каспер Шмейхель зі слідами від указки на обличчі

У той момент, коли голкіпер данців Каспер Шмайхель готувався відбити пенальті Гаррі Кейна, англійські вболівальники направили в очі воротареві лазерну указку.

Каспер Шмейхель готується відбити пенальті

Незважаючи на це Шмейхель відбив удар, але Кейн зміг вдало зіграти на добиванні, відправивши м'яч у сітку.

Каспер Шмейхель відбив першу спробу.

"Контрольний, етичний і дисциплінарний орган УЄФА вирішив оштрафувати Футбольну асоціацію Англії на 30 000 євро за використання лазерної указки, порушення під час виконання національних гімнів і запуск феєрверків", – призводить The Independent повідомлення пресслужби УЄФА.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поєдинок 1/2 фіналу чемпіонату Європи з футболу між національними збірними Англії та Данії пройшов на "Вемблі" і завершився з рахунком 2:1.

В основний час фантастичним ударом рахунок відкрив Дамсгор. Через 9 хвилин автоголом відзначився К'єр.

Міккель Дамсгор

Матч перейшов в овертайм, де на 104-й хвилині Данні Маккелі побачив порушення правил на Рахім Стерлінгу в данському штрафному.

Рахім Стерлінг заробив пенальті.

Гаррі Кейн з другої спроби реалізував покарання.

Гаррі Кейн забив переможний гол.

На наступний день соцмережі вибухнули мемамі і фотожабами, звинувативши англійців в несправедливою перемогою.