"Удар скорпіона": у мережі згадали найкрасивіший гол "Шахтаря" в історії - відео шедевра

25,7 т.
Матузалем

Рівно 10 років тому, 15 березня 2007 року був забитий найкрасивіший гол "Шахтаря" в єврокубках, і на думку багатьох уболівальників та експертом, один із найкрасивіших голів за всю історію існування клубу. Бразильський півзахисник Матузалем відкрив рахунок "ударом скорпіона" у пам'ятному матчі з "Севільєю".

Зустріч з андалузцями на РСК "Олімпійський" стала однією з найтрагічніших у футбольній історії "гірників". Після гостьової нічиї (2:2) підопічні Мірчі Луческу швидко відкрили рахунок і контролювали гру, але "Севілья" забила на 90+4 хвилині і перевела гру в овертайм, де змогла дотиснути "помаранчево-чорних".

"Шахтар" (Донецьк) – "Севілья" (Севілья, Іспанія) 2:3 (0:0; 2:2; 2:3) додатковий час

Арбітр : Джанлука Папареста (Італія).

"Шахтар" : Шуст Богдан, Левандовський Маріуш, Чигринський Дмитро, Кучер Олександр, Шевчук В'ячеслав (Рац Дінча Разван, 44), Гай Олексій, Франселіно да Сільва Матузалем (Дуляй Ігор, 86), Роша Фернандо Луїс Фернасоньо, Чипріан Андрій, Бєлік Олексій (Блумер Елано, 64).

Запасні : Шутков Дмитро, Хюбшман Томаш, Горобець Андрій, Вукіч Звонімир.

Тренер : Мірча Луческу.

"Севілья" : Андрес Палоп, Хаві Наварро (Сержіу Валенте, 81), Даніел Алвес, Жюльєн Ескюде, Івіца Драгутінович, Андреас Хінкель (Антоніо Пуерта, 57), Адріано Коррейя (Ернесто Чевантон, 57), Енц Фабіано, Фредерік Кануте.

Запасні : Давид Кобеньо, Хосе Луїс Марті, Айтор Осіо, Алехандро Альфаро.

Тренер : Рамос Кано Хуан де ла Крус.

Голи: 1:0 - Франселіно да Сільва Матузалем (49), 1:1 - Енцо Мареска (53), 2:1 - Блумер Елано (83), 2:2 - Андрес Палоп (90+4), 2:3 - Ернесто Чевантон (105+1).

Попереджено : Бєлік Олексій (20), Левандовскі Маріуш (89) - Хаві Наварро (36), Луїс Фабіано (42), Івіца Драгутінович (90+1), Крістіан Поульсен (98), Жюльєн Ескюде (115).

"Обозреватель" пропонує своїм читачам насолодитися цим шедевром.

Читайте: "Шахтар" очолив унікальний рейтинг клубів Європи

Раніше в інтернеті згадали найкрасивіший гол в історії чемпіонату Англії.