Уболівальники на матчі відбору Євро-2024 заспівали "Путін – х*йло". Відео

16,7 т.
Уболівальники на матчі відбору Євро-2024 заспівали 'Путін – х*йло'. Відео

Латвійські вболівальники, які зібралися на стадіоні "Сконто" у Ризі, відзначилися ефектним перфомансом у 3-му турі кваліфікації на чемпіонат Європи з футболу-2024. Фанати у матчі проти Туреччини виконали "Путін – х*йло".

У той момент, коли на полі точилася спекотна боротьба між футболістами обох команд, фанатський сектор латвійців завів широко відомий хіт.

Зазначимо, що гра Латвія – Туреччина завершилася з рахунком 2:3 та ознаменувалася фантастичною розв'язкою. Гості відкрили рахунок першими на початку першого тайму. Після половини латвійці забили гол у відповідь.

На 61-й хвилині Туреччина вийшла вперед, на 94-й Латвія зрівняла та на 95-й півзахисник "Фенербахче" Ірфан Кахведжі забив переможний м'яч.

Нагадаємо, що у понеділок, 19 червня, збірна України у словацькій Трнаві на стадіоні Антона Малатинського зіграє номінально домашній поєдинок відбору 3-го туру кваліфікації Євро-2024 проти Мальти. Вже відомі телеканали, які покажуть поєдинок.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!