Уболівальники "Ліверпуля" на матчі АПЛ розгорнули прапор України. Фотофакт

4 хвилини
23,9 т.
Ліверпуль зіграв із Норвічем

Уболівальники "Ліверпуля", які прийшли на легендарний "Енфілд" повболівати за свою команду у грі проти "Норвіча", ефектно підтримали Україну. Футбольні фанати розгорнули на одній із трибун англійського стадіону жовто-синій прапор нашої країни.

Фотографію з арени розмістила у себе у Facebook ведуча телеканалу "1+1" Марічка Падалка. Журналістка зазначила, що цей знімок надіслав Імра Гурбін, який разом із донькою гостював у неї у Києві під час фіналу Ліги чемпіонів у 2018 році.

Прапор України на матчі Ліверпуль - Норвіч

Сам матч 26-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) завершився з рахунком 3:1 на користь господарів. Після безгольового першого тайму, у другому глядачі побачили одразу чотири забиті м'ячі.

Ліверпуль переміг Норвіч

Одразу після перерви гості зусиллями Мілота Рашицi відкрили рахунок. "Червоним" знадобилося трохи менше 25 хвилин, щоб відігратися.

Садіо Мане

Спочатку Садіо Мане продемонстрував чудеса акробатики, замкнувши точну передачу, а потім Мохамед у ефектному стилі пройшов усю оборону суперника, забивши переможний гол.

Мохамед Салах

Точку у грі поставив Луїс Діас, забивши з передачі Джордана Хендерсона.

"Ліверпуль" – "Норвіч" 3:1 (0:0, 3:1)

Голи : 0:1 – 48 Рашиця, 1:1 – 64 Мане, 2:1 – 67 Салах, 3:1 – 81 Діас.

Ліверпуль – Алісон, Гомес, Матіп, ван Дейк, Цімікас, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен (Тіаго Алькантара, 62), Кейта (Орігі, 62), Салах, Мане, Діас (Мінаміно, 90).

Норвіч – Ганн, Ааронс, Хенлі, Гібсон, Вільямс, Маклін, Норманн (Ле-Мелу, 82), Гілмор, Рашиця (Роу, 86), Пуккі, Сарджент (Плахета, 76).

Попередження : Вільямс (40).

Як повідомляв OBOZREVATEL, скелетоніст збірної України Владислав Гераскевич 11 лютого вийшов на саночну трасу Олімпіади-2022 із плакатом "Нi війні в Україні".

Гераскевич показав плакат "Нi війні в Україні".

Пояснюючи свою акцію, український атлет заявив, що тут не було жодної політики. Владислав наголосив, що він за мир у країні, і, як і всі, не хоче війни.

Гераскевич в українській символіці у Пекіні.

"Я дуже боюся війни, як будь-яка нормальна людина, я не хочу її. Це моя позиція", – сказав Гераскевич.

Гераскевич

Цей вчинок викликав істерику у Державній думі Росії.

Гераскевич на трасі

Пізніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) зробив офіційну заяву щодо цього вчинку українського скелетоніста

Владислав Гераскевич під час виступу
Гераскевич фінішував 18-м

Зазначимо, що Владислав пробився у фінал олімпійського турніру та посів там 18-те місце.