У відборі на ЧС-2022 було призначено пенальті через п'ять секунд після початку матчу. Відео

7,4 т.
Танзанія Мадагаскар пенальті через п'ять секунд після початку

У матчі відбору на чемпіонат світу 2022 року між Танзанією і Мадагаскаром трапився вкрай незвичайний момент. Головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота других уже через п'ять секунд після стартового свистка.

Господарі вдало розіграли м'яч із центра поля, що відразу ж призвело до небезпечного моменту біля воріт остров'ян. Захисник припустився помилки, до чого був готовий нападник Сімон Мвуса.

Форвард збірної Танзанії прокинув м'яч повз голкіпера Мелвіна Адріена, змусивши того порушити на собі правила. Після цього Ераста Ньоні підійшов до одинадцятиметрової позначки та вивів господарів уперед.

Танзанія повела 2:0 на 26-й хвилині, але ще до перерви Мадагаскар відновив рівновагу в рахунку. Незважаючи на це, остров'янам не вдалося набрати навіть одне очко, оскільки на старті другої половини вони пропустили вирішальний гол – 3:2.

Завдяки перемозі господарі звітної зустрічі вийшли на перше місце в групі J другого етапу африканського відбору на ЧС-2022 і ділять його з Беніном. До наступного раунду кваліфікації вийде тільки переможець квартету.

Танзанія і Бенін ділять перше місце в групі

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст іспанського "Вільярреала" позбавив свою команду перемоги над мадридським "Атлетіко", забивши курйозний автогол на останніх секундах поєдинку.