У Туреччині суддя-неадекват влаштував дике шоу під час матчу: відеофакт

15,1 т.

Турецький суддя Бариш Шимшек відзначився незрозумілими діями в матчі 32-го туру чемпіонату країни між "Бешикташем" і "Кайсеріспором". На початку зустрічі арбітр шокував футболістів і уболівальників своєю поведінкою, коли вирішив укласти на газон деяких гравців.

Курйозний епізод стався не 9-й хвилині зустрічі. Під час атаки "Кайсеріспор" Шимшек спочатку збив гравця цієї команди, а буквально через лічені секунди відправив в горизонтальне положення одного із захисників "Бешикташа".

Читайте: Українського арбітра ледь не побила натовп уболівальників: Відеофакт

Суддя на цьому не зупинився і спочатку на 61-й хвилині, а потім і на 90-й, вилучив з поля по одному з гравців в складі кожної команди. Відзначимо, що поєдинок завершився перемогою стамбульського "Бешикташа" - 2:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, УЄФА прийняв досить неоднозначне рішення щодо головного арбітра фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ліверпулем".