У скандальному матчі визначився бронзовий призер чемпіонату світу з футболу-2022

24,6 т.

Збірна Хорватії з футболу обіграла команду Марокко у матчі за третє місце чемпіонату світу-2022. Поєдинок на Міжнародному стадіоні Халіфа у Досі завершився з рахунком 2:1.

Ключові події матчу відбулися у першому таймі. Вже на 9-й хвилині команди встигли обмінятись забитими голами. На чудовий "нирок" Гвардіола африканці відповіли точним пострілом Дарі.

Хорвати більше атакували, володіли ініціативою і за перші 45 хвилин завдали 8 ударів у бік воріт та 4 у площину воріт. Підопічні Златко Далича були ближчими до успіху і заслужено досягли його перед перервою.

На 42-й хвилині Міслав Оршич приголомшливим обвідним ударом забив переможний м'яч.

У другому таймі "клітчасті" не дали опонентам нічого зробити, грамотно граючи від оборони.

На 74-й хвилині стався скандальний епізод. Марокканський півзахисник Соф'ян Амрабат збив у своєму штрафному майданчику Йошко Гвардіола, проте катарський арбітр Абдулрахман Аль-Джассім навіть не став дивитися VAR.

Однак така помилка арбітра не вплинула на підсумковий результат і "бронза" їде до Хорватії.

Нагадаємо, що вирішальний матч мундіалю між Францією та Аргентиною відбудеться у неділю, 18 грудня, на стадіоні "Лусаїл Айконік".

OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Аргентина – Франція. Початок зустрічі – о 17:00 за київським часом.

OBOZREVATEL вже опублікував докладну інструкцію про те, як дивитися зустріч в Україні та світі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!