У Росії футбольний коментатор вилаявся матом у прямому ефірі. Момент потрапив на відео

7,0 т.
Дмитро Шемелев яскраво відсвяткував гол 'Шахрайство'

Пресаташе "Чити" Дмитро Шемелев не зміг стримати емоції, коментуючи домашній поєдинок своєї команди проти "Балтики-2" в третьому за силою дивізіоні Росії (ФНЛ-2). Матч закінчився внічию 1:1.

На 35-й хвилині гості вийшли вперед, але після перерви господарям вдалося відповісти свої голом. Після флангової подачі м'яч двічі влучив у поперечину, але все ж перетнув лінію воріт.

"** твою матір. Був гол! Гол, гол!" – прокричав радісний коментатор.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!

Шемелев пояснив свою поведінку та заявив, що подібна ситуація більше не повториться.

"Це все емоції. У футболі без них нікуди. Хочеться принести вибачення перед усією професійною спільнотою за використання такого виразу, хоча сам я його не вважаю нецензурним, але все ж розумію, що так не можна. Подібного більше ніколи не повториться", – цитує слова пресатташе видання sportrbc.ru.

Дмитро Шемелев

Відзначимо, що "Чита" і "Балтика-2" не найкращим чином розпочали сезон в першій групі ФНЛ-2. Вони посідають останнє та передостаннє місця в таблиці, відповідно.

Таблиця ФНЛ-2

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар жіночої збірної Казахстану Ірина Сандалова стала справжньою героїнею в мережі після того, як видала енциклопедію мату під час матчу відбору на ЧЄ-2021 проти Франції. Її команда програла з рахунком 0:12.