У Польщі парашутист перервав футбольний матч і був покараний арбітром. Відео курйозу

5,6 т.
Матч Олімпія - Піза був зупинений на 66-й хвилині

Парашутист приземлився на поле під час матчу четвертого дивізіону чемпіонату Польщі між молодіжними командами "Олімпії Ельблаг" і "Пізи Барчево". Через інцидент поєдинок довелося тимчасово припинити.

Як повідомляє видання wiadomosci.wp.pl, на 66-й хвилині зустрічі екстремал здійснив посадку в центральному колі стадіону. Головний арбітр зустрічі не розгубився і жартома нагородив парашутиста жовтою карткою.

Момент із його приземленням зняв один із глядачів, який записував матч на відео. Він зізнався, що ще ніколи не бачив нічого подібного.

Зазначимо, що "Олімпія" здобула розгромну перемогу над "Пізою" з рахунком 6:3. Спочатку господарі забили своїм суперникам шість голів, а потім розслабилися і дозволили їм відіграти три м'ячі.

Після 32 турів чемпіонату "Олімпія" посідає восьме місце в таблиці із 47 очками, а клуб із Барчево йде на 11-му рядку. У його активі 44 пункти.

Таблиця четвертого дивізіону чемпіонату Польщі

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Бразилії було забито дивовижний автогол. Команда збільшила свою перевагу в рахунку, жодного разу не торкнувшись м'яча.