У півфіналі південноамериканської Ліги Європи гравець забив приголомшливий гол ударом через себе. Відео

2,9 т.
Пеньяроль Атлетіко Паранаенсе гол ударом через себе

У першому матчі півфіналу Копи Судамерикани, яка є американським аналогом Ліги Європи, був забитий фантастичний гол в акробатичному стилі. Нападник "Атлетіко Паранаенсе" Давід Теранс вразив ворота уругвайського "Пеньяроля" вже на другій хвилині виїзної зустрічі, яка закінчилася з рахунком 2:1 на користь його команди.

Господарі самі створили собі проблеми на старті поєдинку. Один з гравців "Пеньяроля" віддав невдалий пас назад, в результаті чого голкіпер і захисник удвох побігли на м'яч.

Воротар зробив передачу на партнера, але той не зумів зберегти "круглого" під пресингом. Футболісти бразильської команди перехопили ігровий снаряд і за кілька дотиків доставили його у штрафний майданчик, де Теранс виконав удар через себе за фантастичною траєкторією – м'яч парашутом залетів за комірець голкіперу.

Господарі відігралися вже на 22-й хвилині, але пропустили ще раз наприкінці зустрічі. Матч-відповідь між "Пеньяролем" і "Атлетіко Паранаенсе" відбудеться 1 жовтня на полі других.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21 вересня минуло 25 років з моменту, коли в англійській Прем'єр-лізі був забитий найнезвичайніший гол зі штрафного.