У мережі захопилися суперголом у ворота "Зеніта", забитим на "картопляному полі". Відео

Гравець 'Рубіна' святкує гол

Півзахисник "Рубіна" Денис Макаров приніс своїй команді перемогу над "Зенітом" у 21-му турі російської Прем'єр-ліги з рахунком 2:1, відзначившись після неймовірного сольного проходу.

На сторінці знаменитого футбольного Instagram-каналу "433" було опубліковано відео голу, який був забитий у доданий до другого тайму час і став вирішальним у поєдинку. Макаров отримав м'яч у центрі поля, дотягнув його до штрафного майданчика пітерської команди і після декількох обманних маневрів пробив у дальній кут без шансів для голкіпера.

Користувачі соціальної мережі захопилися голом, але більше їх все ж вразив жахливий стан поля, на якому було зіграно цей матч.

"Це прекрасно! Жахливе поле, гравець, який виходить за межі своїх фізичних можливостей і забиває гол на останніх секундах матчу, – справжня драма", "Неймовірно!", "Футбол на картопляному полі", "Господи, це просто жахливе поле", "Вони грають на пасовищі".

У мережі захопилися драмою на останніх хвилинах матчу
Гол "Рубіна" привів викликав бурхливу реакцію серед користувачів
У мережі назвали поле картопляним
Користувачі розкритикували якість газону

Відзначимо, що "Зеніт" міг зрівняти рахунок, але на 99-й хвилині зустрічі нападник пітерців Артем Дзюба не реалізував пенальті. "Рубін" перебуває на восьмому місці в таблиці після 21 поєдинку, а клуб із Санкт-Петербурга є лідером чемпіонату з відривом у 2 очки від другого ЦСКА.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Данії команда врятувалася від поразки, забивши гол після фінального свистка.