У матчі відбору ЛЧ футболіст забив гол фантастичним дальнім ударом. Відео

3,4 т.
Маді Камара

У першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між "Олімпіакосом" і "Нефтчі" (1:0) був забитий красивий гол. Його на свій рахунок записав півзахисник Маді Камара.

На 29-й хвилині зустрічі гвінейський футболіст отримав пас від ексгравця збірної Франції Матьє Вальбуена й одним дотиком запустив м'яч за неймовірною траєкторією за комірець голкіперу. Як виявилося пізніше, це взяття воріт стало єдиним у поєдинку.

Камара не вдалося дограти матч до кінця, оскільки на 43-й хвилині він залишив свою команду в меншості. У боротьбі за м'яч із гравцем "Нефтчі" він високо задер ногу та вдарив суперника в обличчя.

У другому таймі склади зрівнялися, що допомогло грекам довести справу до перемоги. Друге протистояння між клубами пройде 28 липня в Баку.

Нагадаємо, що з нинішнього сезону у всіх єврокубках не діє правило виїзного гола, введене ще в 1965 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому матчі відбору Ліги чемпіонів польський півзахисник "Легії" Бартош Капустка отримав травму, святкуючи гол, і не зміг продовжити гру.